İş Bankası Kredi Kartı İnternet Alışverişinde Sürekli Sorun Çıkarıyor.

Cenk Y. |

Bankanıza ait kredi kartı internet ödemelerinde sürekli sorun çıkarmaktadır. GittiGidiyor gibi en çok kullanılan e-ticaret sitesinde dahi defalarca kez kartı bilgisi girmek zorunda kalmaktayım. 12.3.2015 saat 02:45 itibariyle müşteri temsilcinize ulaşmak için 5 dakika telefonda bekledim. Sonunda ulaştığım Z**** adlı müşteri temsilciniz tüm ısrarıma rağmen şikayet kaydımı oluşturmayıp sorunumu geçiştirmeye çalışmış, sonunda sistemde arıza var bilgilerinize ulaşamıyorum demiş ve telefonu yüzüme kapatmıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  11:34

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi