İş Bankası Kredi Kartı İle Taksitli Alışverişin İptali..

Savaş A. |

Araç sigortamı yaptırdım ödemesini kredi kartı ile (aylık faizi kabul ederek) taksitli ödedim 6. taksitte iptalini istedim sigorta firması iade etmesi gereken ücretin tümünü iade ettiler,yalnız bu İş Bankası iade edilen parayı kartıma 9 taksit şeklinde iade ediyor ben taksitli ödemeyi kabul ederken faizi kabul ettim.

Siz neden müslümana gavur eziyeti gibi iade ediyorsunuz, madem öyle sizde o 9 taksitli ödemeyi faizli ödemeniz gerekmiyor mu?

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  16:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi