25 Haziran 2013

İş Bankası Kredi Kartı Harcamasına İtiraz!

4543......6587 nolu kredi kartı sahibiyim. mart ayı harcamalarımın ödemesini nisan 15 e kadar ödedim. Nisan ayında bilgim dışında internetten yüklü miktarda dövizle harcama yapıldığını öğrendim. İtiraz dilekçesi verdim. şube yetkilisi genel müdürlükle görüştü bu parayı genel müdürlüğün ödeyeceğini harcamanın internetten yapıldığı için kolaylıkla bulunabileceğini söyledi.

25.4.2013 tarihinde genel müdürlükten gelen yazıda neticeden tarafıma bilgi verileceği bildirildi. 23.6.2013 tarihinde özlüce şubesinden telefonla arayıp borcumun ödenmediği için icra işlemlerinin başlatıldığı bildirildi. İş Bankası çok iyi çalışıyor.İcra gelmeden haber verdi..

Şener 131 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi25 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön