22 Ekim 2015

İş Bankası Kredi Kartı Harcama İtirazı!

10 Ekim 2015 tarihinde saat 21:47 de telefonuma john l. Firmasından 499 sterlin alışveriş yapılmıştır, bilginiz dışında ise kredi kartınızı kapatınız şeklinde mesaj gelmiştir. Bu alışveriş bilgim dışında olduğu için kredi kartımı kapattım. Fakat hesap özetime baktığımda alışveriş faturası gelmiş gözüküyor.

Bu kadar yüksek bir meblağ internetten alışveriş yapıldığında telefonuma mesaj gelir normalde. Bu alışverişte sebep neydi ki telefonuma mesaj gelmedi. Şubeye gidip alışverişe itiraz dilekçesi yazdım. Fakat hala geri dönüş yapılmadı. Bu yüksek meblağı kesinlikle ödemeyeceğim. Bu güvenlik açığının acilen düzeltilmesini istiyorum. Bu bankanın kalitesine yakışmıyor. Ekte gösterilmiştir.

Gökhan 224 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan22 Ekim 2015

    Dönüş bekliyorum. Kalıp mesaj değil

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ekim 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön