İş Bankası Kredi Kartı Gecikmesi!

Ergin Y. |

5 yıldır kullanmakta olduğum kredi kartını kaybettiğimden dolayı talep ettim ve kartım 4 gün oldu ve hala gelmedi, alt tarafı hesabı aktif olan kartı gönderecekler, müşteri hizmetlerini aradığımda kart henüz basılmamış denildi!

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ergin Y.
  26 Kasım
  18:11

  Sikayetimin üzerine genel mudurluk aramakta olup geri dönüş yapcaklarini söylediler ve geri somus yapmadılar sizin gibi calisanlari kiniyorum artık sorumsuz insanlar

 • 26 Kasım
  09:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi