İş Bankası Kredi Kartı Elime Ulaşmadı!

Barış S. |

İş Bankası'na 1 aydan daha fazla zaman önce başvurusunu yaptığım kredi kartı hala elime ulaşmadı. Yaklaşık 3 hafta öncesinde arayıp kredi kartını yollayacakları bilgisini vermelerine rağmen hala elimde olmaması kurumsallık adına üzücü bir durum. Ayrıca müşteri hizmetlerine ulaşmak ayrı bir sıkıntı, yönlendirmeler bana göre olduğunca vasat düzeyde. Umarım problem kısa süre içerisinde çözülür.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış S.
  28 Ekim
  11:02

  İş Bankası tarafından görece hızlı bir dönüş yapılmasına rağmen, problemin ana kaynağı olarak kart dağıtımını yapan Kuryenet gösterilmesini ilginç karşıladım. Sorun dağıtımda da olsa bu kadar kurumsallaşmış bir firmanın bu şekilde probleme yaklaşması bana göre çok anlaşılır değil.
  Cuma günü Kuryenet'ten arayıp hafta içi ne zaman müsaitsiniz dediklerinde, pazartesi cevabını verdim. Ama anladığım kadarıyla pazartesi firma müsait değilmiş. :( Bu hafta kartın ulaşacağını iddia ettiler. Umarım bu hafta sorun çözülecektir.

 • 23 Ekim
  17:51

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi