İş Bankası Kredi Kartı Ekstresi Gönderilmedi.

Zeynep U. |

Tam bir haftadır şubenize gidip gelmekten bıktım. Yapılacak işlem son 10 yıla ait kredi kartım ekstresini mail adresime gönderilmesi. Göndermeye çalışan arkadaş sadece 2013/2014 yıllarını göndermiş. Müşteri hizmetlerini arıyorum biz buradan ekrandan göremiyoruz şubeye gidin diyorlar, şubeye gidiyorum müşteri hizmetlerini arayın,sinirden çıldırdım altı üstü bir maili gönderemedi koskaca banka!

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  09:26

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi