İş Bankası Kredi Kartı Ekstremi Göndermiyor!

Güçlü U. |

Kredi Kartı ekstrem bu ay gelmedi. Muhtemelen İş Bankası bilerek yollamadı. Ben size 3.kez söylüyorum ki ekstrelerimi kağıda basılmış şekilde orijinal olarak istiyorum. Siz neden ısrarla anlamamazlıktan geliyorsunuz .

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Güçlü U.
  16 Kasım
  00:17

  Halen bir çözüm sunmuyorlar ,ben size demedim ki ben bu ekstreleri gerekirse 50 yıl daha evime basılı gelmesini istiyorum diye. Mailime gelen bildirimleri borçları bana bildirilmemiş olarak kabul ediyorum , EVİME BASILI bir halde istiyorum ekstrelerimi.

 • 07 Kasım
  19:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi