14 Ekim 2016

İş Bankası Kredi Kartı Dolar Harcamasında Yüksek Kur Oranı Uyguluyor.

Bugün yurt dışından 48,99 dolarlık alışveriş yaptım. Cep telefonuma gelen mesajda 159,16 TL alışveriş yaptınız yazıyor. İnternetten bakıyorum dolar bugün 3,10 TL üzerine çıkmamış. İş Bankası doları 3,25 TL olarak belirlemiş. Bu neyin kafası, Türkiye'nin bankası değil mi bu, nasıl kafasına göre kesebiliyor? Yurt dışı alışverişlerimde bir daha iş bankası kredi kartı kullanmayacağım.

Selçuk 156 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 21 Ekim 2016

    2 gün önce gelen e-postada Visa'nın 51,87 dolar olarak bilgi verdiği, iş bankasının 1 önceki gün kurundan 3,1336TL'den hesapladığı yazılmış. Bu konuda müşterilerinizi bilgilendirirseniz seviniriz, alternatif ödeme yöntemlerini tercih ederiz.

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön