29 Mayıs 2015

İş Bankası Kredi Kartı Bilgilerinizi Güvenle Saklayamıyorlar.

Geçen sene Haziran 2014 yılında kapattığım kredi kartımdan Nisan 2015 tarihinde tam 1 yıl sonra bilgim haricinde para çekilmiş ve güncel kartıma borç olarak işlenmiş. Hesap ekstresini inceledim. 1.482 lira yapmadığım işlem için para çekilmiş. Bankayı defalarca aramama rağmen para iadesi yapmıyorlar.

Özellikle internet işlemlerinde. Bilgilerinizi güvenle koruyamıyorlar. Bilgi işlem departmanı çok zayıf ve personeli çok lakayt. 1 ay geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. İçi boş. Bilgilerinizi güvenle saklayamıyorlar. Bankacılık güven demek. Bu kavramı oldukça fazla zedeliyorlar.

Ufuk 358 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön