İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu!

Gunce P. |

Maaşı İş Bankası ile anlaşmalı bir şirkette uzman yardımcısı olarak çalışıyorum. Daha önce adıma bir kredi kartım olmadı, dolayısıyla borcum da yok. Fakat ilkinde iş telefonu eksikliği sebebiyle, ikincisi daha önce kredi kartı tecrübem olmaması sebebiyle ret alıp duruyorum. Her yerde reklam yapıp, öğrenciyken gelirim yokken bıktırana kadar arayıp, çalışan ve hiçbir bankaya borcu olmayan bir kişiyi bir aydır nasıl bu kadar uğraştırıyorsunuz anlamıyorum? Başka bir bankaya başvursaydım şimdiye 2 kere çıkardı!

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  17:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi