28 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sorunu

İş Bankası'nın internet sitesinden hızlı kredi kartı başvurusu adı ile afişe edilmiş bölümden, 30.01.2014 tarihinde başvuru yaptım. 28 gün geçmesine rağmen başvuru sürecinin devam ettiğini söylüyorlar. Hızlı kredi kartı diye afişe edilip de 28 günde sonuçlanmaması İş Bankası adına bir durum teşkil ediyor. En geç 1 hafta içinde sonuca varır diye düşündüğüm başvuru 28 gündür değerlendirmede. Bu durumun acilen çözülmesini ve bilgi verilmesini talep ediyorum. İş Bankasına göre hızlı tanımın sürecini öğrenmek istiyorum.

Mahmut 176 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut 04 Mart 2014

    Şikayetimin üzerinden 5 gün geçmesine rağmen iş bankasından bir yanıt alamadım. HIZLI KREDİ KARTINA BAŞVURALI 35 GÜN OLDU !!!!

  • İş Bankası Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön