23 Mart 2013

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Durumu!

2 haftadır iş bankasından kredi kartı başvurumun değerlendirilmesini bekliyorum. belki 10 defa müşteri hizmetlerini aradım beyhude hala bir şey yok. kartı vermeyeceklerse söylesinler boşuna uğraştırmasınlar. eğer pazartesi başvurum değerlendirilmez ise müşteri hizmetlerini son kez arayıp başvurumun iptalini isteyeceğim.

Yilmaz 61 Okunma

Cevaplar

  • Yilmaz 25 Mart 2013

    16 gündür iş bankasından kredi kartı başvurumun değerlendirilmesini bekliyorum. acaba daha ne kadar bekliyeceğim bunu öğrenmek istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön