İş Bankası Kredi Kartı Alışverişinde Taksitlendirme Yapmıyor!

Mükremin S. |

İş Bankası kredi kartımla yapacağım yüklü bir alışverişim öncesi müşteri hizmetlerini arayarak bu alışverişi tek çekim yapıp müşteri hizmetleri aracılığıyla bunu takstlendirebileceğimi öğrendim ve alışverişimi gerçekleştirdim. Bir gün sonra müşteri hizmetlerini arayarak alışverişimi taksitlendirmek istediğimi belirttim fakat taksitlendirme işlemim yapılamadı ve ISBN41387***** referans numaralı bildirim oluşturuldu ve cevap olarak taksitlendirme talebiniz karşılanamamaktadır diye bir mail geldi. Yapmış olduğum alış veriş taksitlendirilebilecek alışverişler kategorisinde bulunmasına rağmen benim taksitlendirme işlemim müşteri hizmetlerinin evet taksit yaparız demesine rağmen neden yapılamıyor?

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  09:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi