İş Bankası Kredi Kartı Alamıyorum!

Onur Y. |

Benim şöyle bir problemim var a bankasından kredi kartı aldım rahatsız olduğum için kapattırdım taksitleri vardı peşin ödedim hepsini kapamadım ama beni kötülediler galiba hiç bir bankadan kredi kartı alamıyorum çalıştığım firmanın maaşları İŞ BANKASINA yatıyor. Oradan kredi kartı istediğimde bana kredi kartı vermiyorlar bunun nedeni nedir ?

Yoldan geçene kart veren bazı bankalar işlemlerini dürüst ve adil bir şekilde ödemesini yapan insanlara kart vermiyorlar ama inanıyorum ki gün geldiğinde onlarda bana sürekli kart verelim kart verelim diye sürekli mesaj atacaklar o zamanda ben görüşeceğim hepsiyle.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Mart
  09:55

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi