İş Bankası Kredi Kartı Aktif Görünüyor Ancak İşlem Yapamıyorum.

Ekrem S. |

02.01.2015 tarihinde ek kredi kartım geldi. İlk şifresini almak için Çanakkale şubesine gittim. Pos makinesinden ilk şifresini alırken hata verdi. Yetkili memur kartın aktif olduğunu şubede yapılacak bir işin olmadığını, müşteri hizmetlerini aramamı söyledi.

Müşteri hizmetlerini arayıp ilk şifreyi aldım. Alışveriş amaçlı 3-4 pos makinasında kartı denedim hepsinde hata verdi. Müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda o da kartta hiçbir sorun olmadığını söyledi. Sonuç olarak kredi kartımı yaklaşık 10 gündür kullanamıyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  11:52

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi