İş Bankası Kredi Kartı Aidatları Ve Talebin Reddedilmesi!

Serdar N. |

İş'te öğrenci kredi kartımı alırken kart aidatı olmayacağını belirtmişti, geçen sene ve bu sene olmak üzere 2 kere kartıma kart aidatı yansıtıldı. Müşteri temsilcisini arayıp istediğimde mail yoluyla dönüş yapılacağı belirtildi ve gelen mailde aynen şöyle yazıyor;

Kredi kartı yıllık ücretlerini siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica ederiz.

Kartıma yansıtılan aidatlar geri ödenmediği halde kartımı kapatacağım ve çevremdeki kişilere İş Bankası'nı tercih etmemelerini üstüne basa basa söyleyeceğim. Eğer ki sorunumu çözemeyecekseniz bu mesajın altına bilgi verilecektir klişesini yazmayın.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Kasım
  10:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi