27 Mayıs 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini Yapmadı.

Geçen ay İş Bankası, babam M*** A.'ya ait olan kredi kartı ekstresine 45 TL kart kullanım aidatı eklemiş ve bu tutarı bizden almıştır. Tüm çabalarımıza rağmen hakkımız olan 45 TL'yi tekrar alamadık.

Uğur 355 Okunma

Cevaplar

  • Uğur27 Mayıs 2014

    defalarca itirazımıza rağmen alamadık parayı.ekstremize yansıtılan ve biznde alınan 45 tl nin gelecek dönemki ekstreden düşülmesini iş bankasından rica ediyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön