İş Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Mehmet Y. |

İş Bankasına ait iki adet kredi kartı kullanıyorum ve iş bankası K.maral Afşin şubesinden bir yılı aşkın süre önce, İş Bankası K.maraş Afşin Şubesi çalışanı C** Y*** kredi kartı aidatı almayacağını söyleyerek bana kredi kartı başvurusu yaptırdı ben de kart aidat ücreti alınmayacağına inanarak kart başvurusu yaptım ama kartımın birinden 65 lira diğerinden ise 20 lira aidat ücreti alınmış. İş Bankası çalışanları aracılığı ile bizi yanıltarak kart aidatlarını almaya devam ediyor. Kart aidatı adı altında alınan ücretlerin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  16:12

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi