İş Bankası Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Nurullah D. |

Daha öncede kredi kartı aidatıyla ilgili bir şikayetim olmuştu. Ancak gerekli olumlu cevabı alamamıştım. İş Bankasının 13 yıllık müşterisiyim, elimde limitleri de yüksek 3 tane kart bulunmasına rağmen ben İş Bankasını tercih ediyorum. Hem mevduat hesabı olarak hem de kredi kartı olarak bu bankayı kullanıyorum. Fakat bunca yıllık müşterisi olarak benden aidat alınmasına şiddetle karşıyım. Yıllardır alınan ücretleri tarafıma iade istiyorum. Aksi halde bankayla çalışmayı bırakacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  19:56

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi