03 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatını İptal Etmiyor!

İşte Üniversiteli kart sahibiyim. Öğrenci iken almıştım. Sözleşmemde olmadığı için 5 yıl boyunca aidat vermedim. Ancak bu sene imzaladığım sözleşmede olmadığı halde aidat talep edildi. Kaç kez itiraz ettiysem, dilekçe yazdıysam da bir şekilde hep ordan oraya yönlendirildim. En son yıllık fazla harcama yapmadığım için geri iadesinin söz konusu olmadığını söylediler.

Bu demek oluyor ki fazla kullanmadığım kredi kartı için ve en önemlisi sözleşmemde olmayan ibarelere dayanarak! İş Bankası tarafından yıllık aidat kesilmiştir. Yasal yollara başvurup haklı olduğumu kanıtlayacağımdan eminim ancak bu kadar uğraş yordu beni. Teşekkürler İş Bankası!! Teşekkürler ayrıcalıklı hizmetiniz için!

Merve 77 Okunma

Cevaplar

  • Merve25 Temmuz 2013

    Sozlesmemde olmamasina ragmen İş Bankası tarafından yıllık aidat kesilmiştir.

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön