İş Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Turan Y. |

Birkaç yıl önce İş Bankası'ndan beni arayarak kredi kartı vermek istediklerini söylediler.Kredi kartı aidatı kesmeyeceklerse kartlarını kullanacağımı söyledim.Onlarda kabul etti.Ben herhangi bir sözleşme imzalamadım.Telefonda konuştuk ve kart adresime geldi.Sonra bir ara aidat kestiler ama hata oldu deyip iade ettiler.

24.09.2013 tarihindeki hesap özetimde 40 TL kredi kartı aidatı kesildi.İadesi için müşteri hizmetlerini aradığımda verilen hizmetlerden dolayı bu paranın kesildiğini,sözleşmede yazdığını ve iade edilmeyeceğini söylediler.Eğer ben sözleşme imzaladıysam imzaladığım sözleşmede o ibarenin işaretlenerek bir kopyasının bana gönderilmesini ya da paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  13:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi