11 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatın İadesi!

Uzun yıllardır İş Bankasına ait olan Maximum kredi kartını kullanıyorum. Ortalama olarak her ay 1.750 TL harcama yapıyorum. Kaldı ki başka bir banka ile maaş anlaşmalı olmama rağmen ve maaş anlaşmalı olduğum bankanın kredi kartı bulunmasına rağmen Maximum kartı kullanıyorum.

Üyelik aidatı adı altında 40 TL ekstreme yansıtmışlar. Eğer İş Bankası aidat iadesi yapmazsa ise bahse konu bankaya ait bütün kartlarımı hatta ailemdeki bütün kartları iptal edeceğim.

Celalettin 109 Okunma

Cevaplar

  • Celalettin'in Teşekkür Mesajı18 Şubat 2014

    Aidat iade edildi. Ama bu işlemin her sene tekrar edilmesi can sıkıcı.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön