12 Şubat 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Yok Dedi Ama Aldı.

İş Bankası iş'te üniversiteli kredi kartımdan bu ay 20 TL üyelik aidatı kesilmiş. Fakat bu karttan böyle bir ücret kesilmeyeceği kredi kartını alırken tarafıma beyan edilmiştir. Ayrıca 2 ay önce kredi kartımı kapatmak için size başvurduğumda sizden gelen telefonda görevli çalışanınız kredi kartı aidat ücreti olmayacağını söyledi. Konuşmanın kaydı sisteminizde mevcuttur. Siz ne hakla benden 20 TL üyelik aidatı kesiyorsunuz?

Eğer bu aidatı iade etmezseniz derhal kredi kartımın kapatılmasını talep ediyorum. Ayrıca gerekli yerlere yerlere başvuracağım ve aktif bir sosyal internet kullanıcısı olarak da sıkıntımı her yerde dile getireceğim. Geçen sene geri aldığım aidat ücretini yine alacağım.

Ufuk 50 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön