İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Yansıtılmış!

Ozkan A. |

Bana kart aidatının iade yapılmayacağı ile ilgili e-mail atıyorsunuz, hem de Tüketici Hakem Heyetine yönlendiriyorsunuz. Ben zaten Tüketici Hakem Heyetine verince o ücretin iadesi yapılacak ama neden boşuna müşteri memnuniyetsizliği yapıyorsunuz? Sizce aşağıdaki attığınız e-mail hoş mu? Ben bu yazdığımı okuyan kişinin biraz daha empati yaparak uzatmamasını rica ederim.!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  09:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi