09 Şubat 2016

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Kredi kartı hesabıma 49 TL'lik bir üyelik aidatı yansıtılmış. Müşteri hizmetleri ile konuştum ve gerekli şartları sağlamadığımı söylediler. Şartları da çok komik. Otomatik ödeme talimatı vermemiş olmammış, zorunda mıyım kardeşim?

4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesi gereğince tarafımdan tahsil edilen, kredi Kartı yıllık kart ücretinin "acil" bir şekilde iptal edilmesini talep ediyorum! Aksi takdir de 7 yıldır ki müşterisi olduğum bankadan tüm hesaplarımı kapatacağımı ve sonucu ne olursa olsun hakkımı sonuna kadar yargı da arayacağımı bildirmek isterim.

Kürşat 45 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön