30 Ocak 2014

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

İş Bankası kredi kartım bu sene yeniden benden üyelik aidatı kesmiştir. Yargıtayın son kararında bankaların kullanıcılardan bu tarz aidat kesemeyecekleri kararlaştırılmıştır. Kanunlara uymayarak şu anda bir nevi suç işliyorsunuz. Ben buradan kestiğiniz kart ücretlerini tekrar kredi kartıma yatırmanızı istiyorum eğer yatırmaz iseniz hakem heyetine başvuracağım.

Buradan belirtmemin nedeni ise diğer kullanıcılarında bilgilenmesi. Yargıtay 13’üncü Hukuk Dairesi’nin son verdiği karara göre, tüketiciler, 10 yıllık kredi kart aidatlarının iadesini talep edebilecekler. Kısacası ya yatırın yada mahkemeye delil olması açısından PTT den iadeli taahhütlü mektuplarla uğraşın.

Deniz 79 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön