İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

sabribaloglu |

Yaklaşık 15 yıldır İş Bankası müşterisiyim. Kredi kartından alınan aylık yıllık ücretlerden dolayı kartlarımı iptal ediyorum. Müşterisinin haklarını gözetmeyen bir bankayla da çalışmayı düşünmüyorum. Duyarlı kişi ve kurumlara duyurulur. Arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • sabribaloglu
  15 Temmuz
  11:37

  Ben şikayetimin sonucunu alamadım. Daha önce çagrı merkezinizi aradım sonuç almadıgım için bu siteye yönlendim somut bir sonuç almak istiyorum geçici ifade değil saygılarımla arz ederim.

 • sabribaloglu
  15 Temmuz
  09:48

  Her türlü işlemden para alma hesabı yapan bir bankayla gerçekten çalışmak sıkıntılı olsa gerekki çok arkadaşımız bankanızdan şikayetçi bende beraberinde şikayetimi arz ediyorum işlemlerimiz düzeltilmesse bankanızdaki hesaplarımızı kapatacagımızı bilgilerinize sunarız.

 • 15 Temmuz
  09:10

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi