İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Özge Y. |

İş bankası denen sözde köklü banka maaş anlaşmaları bittiğinde kart aidatı kesmeyi kendine adet edinen 45 TL kart aidatı ile zengin olan bir banka. Maaşlar tıkır tıkır yatarken paralarımızı işletirler, kart aidatı kesmeyip yasal olmayan bu parayla zengin olacaksa ben başka da bir şey demiyorum. Ben bu aidatı ödemedim ve ödemeyeceğim tüketici haklarına da başvuruda bulunacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  16:06

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi