İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesiliyor!

Ergun D. |

Yaklaşık 10 yıl kullandığım İş Bankası kredi kartıma her yıl aidat kesiliyor. Ancak müşteri hizmetlerimi aradığım zaman aidatın geri veriliyordu. Bu yıl ise kesilen aidatımın geri verilemeyeceğini söylediler. Bende kredi kartımı kapattırdım. Sanırım bankanın benim aidatıma çok ihtiyacı varmış. Devlet tarafından haberlerde dinliyoruz kredi kartı aidatı alınmasını yasal olmadığını, ancak bankalar bunun böyle olmadığını söylüyorlar. Yani her zaman vatandaş mağdur. Artık bu sıkıntının giderilmesi gerekiyor. Vatandaşta ne yapacağını bilsin.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  16:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi