İş Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi...

Erdem C. |

28.06.2016 tarihinde Kredi kartıma yansıtılan 93 TL'lik aidat kesintisinin iadesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem C.
  12 Aralık
  11:06

  Ben hayatımda bu şekilde zıt hareket eden bir finans kuruluşu görmedim. Tarafıma gönderdiğiniz SMS ortada kartımdan kestiğiniz tutar da.

  Bu resmen ücretsiz kullanabilirsiniz diye SMS ile kandırıldım akabinde ücret tahsil etmektir.

  Bu hatanızı telafi edene kadar sizi affetmeyeceğim. Bir birey olarak affım sizin için ne kadar geçerli bilinmez lakin hep misyonunuz ve vizyonunuz olan müşteri memnuniyeti ilkesinden saptınız ve ilk defa kandırıldım.

 • Erdem C.
  29 Temmuz
  14:00

  Merhaba

  Süreç ile ilgili herhangi bir gelişme olmadı bir yol katedilmedi. Lütfen açıklama ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

  Syg.

 • Erdem C.
  21 Temmuz
  09:15

  Merhaba

  Çağrı merkezi gibi kanallardan tatmin edici cevap alamayıp geçiştirildiğimi düşünüyorum.
  t. İşbankası eski maaş müşterisiyim. Sözleşme 2016 Ocak da bitti fakat 1 yıl daha hizmetlerden ücretsiz faydalanabileceğim söylendi. Buna istinaden ben de kartı kullanmaya devam ettim. Bu temenniye rağmen kesilen 93- TL' ücret Türkiye nin en saygın bankası olan t. İş Bankasına yakışmadığını düşünüyorum

 • 21 Temmuz
  09:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi