12 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Almaya Devam Ediyor!

Yaklaşık 1 seneyi aşkın süredir Maximum Miles kartımı kullanmaktayım. Geçen ay kredi kartı aidatı geldi, iadesi için aradığım da mail ile döneceklerini söylediler ve döndüler. 5464 sayılı kanuna göre aidat alması normalmiş. Siz bunu bile bile kredi kartını kullandınız der gibi yazı göndermiş.

Bütün herkes zaten kredi kartı aidatının bilincinde, ama diğer bankalar kredi kartını aidatını iade ediyor, bu zamana kadar borcumun tamamını ödediğim halde İş Bankası böyle müşterilere müsemma gösterebilir.

Müşteri kaybetmek her zaman kolaydır, kazanmaksa zordur. Bu şekilde davranan bankalara yapacak işlem şu, en yakın zamanda bankaya borcumuz varsa kapatıp, kurtulmak.

Yasi 75 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön