İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Nedim Y. |

Türkiye İş Bankası kredi kartı extremi incelediğimde Üyelik aidatı adı altında 20 tl'lik bir ücret yansıtıldığını gördüm (bn:0133****28093 kodu ile). Bankayla görüşmem neticesinde bu ücreti neden almalarının gerekliliğinden bahseden bir mail ile geri dönüş aldım. Üyelik aidatını talep etmenizin hiçbir yasal gerekçesi yoktur. Extreme yansıttılar üyelik aidatının derhal geri ödemesinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  11:31

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi