Tibet D. Teşekkür Mesajı

Bugün kart aidatı kesintisinin hesabıma iade edildiği maili geldi. İsbankasi biraz hızlandı teşekkür ederim. İlgilenen herkese.

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Tibet D. |

7 Mayıs itibarı ile maximum kartımdan 49 TL üyelik aidatı kesilmiş müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum her sene aynı sorun yaşatılır mı bir insana ayıp bu kadarı da.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tibet D.
  12 Mayıs
  10:19

  Bugün kart aidatı kesintisinin hesabıma iade edildiği maili geldi. İsbankasi biraz hızlandı teşekkür ederim. İlgilenen herkese.

 • 11 Mayıs
  15:39

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi