09 Mart 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Alınıyor.

İş Bankası maksimum kartım olmasına rağmen zorla maximiles kart verdi. Bundan hiçbir ücret alınmayacağını söylemelerine rağmen 75 TL üyelik aidatı kestiler. Karttan hiçbir alışverişim yok bana kartı zorla verdiler hiçbir ücret kesilmeyecek diye şimdi de kesiyorlar ve iadesini gerçekleştirmiyorlar.

Önümüzdeki maksimum hesabımda dahil İş Bankası'yla tüm ilişiğimi keseceğim. Bunları daha önce de benden haksız yere hesap işletim ücreti aldılar.

Yusuf 276 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 15 Mart 2015

    Herkese de standart aynı cümleyi kopyala yapıştır. Sorunları çözüme kavuşturun kopyala yapıştırı herkes yapar.

  • Yusuf 15 Mart 2015

    Alınsa ne fark eder. Ücreti iade etmeyeceklerini söylüyorlar. Kimse iş bankasına inanıpta kart falan almasın arkadaşlar. Bana 2. kartı zorla verdiler hiçbir ücret kesilmeyecek diye şimdi de kıvırıyorlar. Uzak durun bu bankadan tüm ilişiğimi kesiyorum bende banka ile.

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön