06 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Üniversite öğrencisiyim. Kredi kartı başvurusu yaptığımda üniversitede okuduğum için verilen kartın aidatı yok dediler. Ama simdi 20 tl kart aidatı almışlar, geri ödemesini istiyorum ve kart aidatı ödemek istemiyorum. Kendi kafalarına göre değişiklik yapıyorlar. Başvuru yaptığımızda hiçbir şey talep etmiyorlar sonra değişiklik yapıldı deyip ücret isteniyor..

Hakan 25 Okunma

Cevaplar

  • Hakan09 Eylül 2013

    2006 yılında yürürlüğe giren 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu'nun sözleşme değişikliklerine ilişkin 25. maddesinde, sözleşmede yapılacak değişikliklerin kart hamiline bildirilmesi gereği ve bildirimin yapıldığı döneme ilişkin son ödeme tarihinden sonra kartın kullanılmaya devam olunması halinde, sözleşmede meydana gelen değişikliklerin kabul edilmiş sayılacağı belirtilmektedir. tüketciyi koruyan hiç bir yasa yok.banka rant saglamak için isteğine göre yasa koyuyor.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön