İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı.

Haluk Y. |

Yıllardır İş Bankası Gebze şubesiyle çalışmaktayım. Tüm otomatik ödemelerim bu bankadan yapılmaktadır. Maaşımı alır almaz hemen İş Bankası'na havale ediyorum. 10.01.2014 Tarihinde limiti 250 TL olan ek kartıma 20 TL üyelik aidatı yansıtılmış. Bu 20 TL' sini iade etmiyorlar. Kredi kartı taksitlerim biter bitmez kredi kartlarımı iptal ettirip hesabımı kapatacağım. Artık bu günden itibaren İş Bankası Maximum kartı kullanmayacağım. Kart aidatı ödememek için maaşımı aldığım bankanın kredi kartını kullanacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Haluk Y.
  15 Ocak
  09:29

  İş Bankası herhangi bir çözüm üretmemiştir. Artık iş bankası maxsimum kart ile hiçbir alışveriş yapmayacağım. Taksitlerim bittikten sonra kartlarımı iptal ettirip hesabımı kapatacağım. Bir daha İş Bankasıyla çalışmayacağım.

 • 14 Ocak
  13:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi