18 Nisan 2013

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Yaklaşık 13 yıldır iş bankasının müşterisiyim ve bu süre zarfında hiçbir zaman ödemelerimi aksatmadım. ama banka her yıl sürekli benden kredi kartı aidatı kesmektedir. üstelik benim iki otomatik ödeme talimatım bulunmasına rağmen.aidatın geri ödenmesi talep ettiğimde ise bana şöyle bir cevap yazmışlar.

'' Bankamız uygulamasında kayıtlı otomatik ödeme talimatlarınız kredi kartınızdan alınan üyelik aidatları için değerlendirme kriterleri içerisinde yer almamakta olup ilgili talimatlar Bankamızda bulunan Vadesiz Türk Lirası Hesaplarınızdan 6 ayda bir alınan Hesap işletim Masrafının muafiyetine sebep olabilmektedir." vadesiz hesabı kullanmıyorum.aidatın ödenmesini talep ediyorum.

Ömer 34 Okunma

Cevaplar

  • Ömer 21 Nisan 2013

    Kredi kartım iptal edildi ve aidatımı aldım. madem olumlu sonuçlanacaktı neden uğraştırdınız. insanları strese sokup bankalara karşı olan ön yargılarını dahada yıpratıcı hale getiriyorsunuz. bundan sonra maaş alacağım banka dışında hiçbir bankayla alışverişim olmaz. ve sorunum çözüldüğü için yinede teşekkür ederim. kızgınlığım geçti. umarım bu tür sorunlar yaşayan diğer insanların talepleride çözüme kavuşur. saygılarımla iyi çalışmalar.

  • İş Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön