08 Ağustos 2017

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı 60 TL Kesti.

İş Bankası kredi kart yıllık ücret olarak kartımdan 60,00 TL kesmiştir. Bu aidatın 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6.maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ve ilgili yasa düzenlemelere aykırıdır. Bu nedenle 60,00 TL üyelik ücretini Türkiye İş Bankası'ndan kredi kartıma iade edilmesini rica ediyorum. Edilmediği takdirde bankanıza ait tüm kartlarımı da iptal ettirip gerekli makamlara başvuracağımı belirtmek isterim.

Yücel 574 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

  • Yücel08 Ağustos 2017

    Kartı alırken hiçbir ek ücret alınmayacak denildiğini de ayrıca belirtmek isterim. Sorunumun ivedi bir şekilde çözülmesini arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön