21 Ekim 2016

İş Bankası Kredi Kartı Aidatı!

Yıllardır İş Bankası müşterisiyim. Kullandığım Visa karttan kesilen yaklaşık 60 TL ve hiç kullanmadığım Master Kart aidatı 54 TL'nin iadesini istiyorum. Verdiğiniz puan paralarını fazlasıyla geri alıyorsunuz! Master Kartı iptal ettim. Ayrıca fon hesabım için de cari portföy virmanı diye bir şey kesiyorsunuz bunun da iadesini istiyorum. 2 şikayetim daha var onu da hesap işletim ücreti ve EFT ücreti başlığı altında yazdım. Aşağıdaki tüm işlemleri bankanızla yapıyorum. Size yıllık 250 TL hava parası veriyorum. Daha ne yapmam gerekiyor söyler misiniz!

NOT:Maaşımı başka bankadan almama rağmen çekip bankanıza yatırıyorum. Tüm birikimim bankanızda. Sürekli yatırım fonu alıyorum bankanızdan. Kiracım kirayı İş Bankası hesabıma yatırıyor. Başka hiçbir kredi kartım yok kullanmıyorum, sadece İş Bankasını kullanıyorum. Telefon faturamı, vergilerimi bankanız aracılığıyla gerçekleştiriyorum.

Emel 512 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön