İş Bankası Kredi Kartı Aidatı...

Yavuz Selim K. |

09/05/2016 tarihinde kredi kartımdan üyelik aidatı altında 54 TL yansıtılmıştır. Ben bu kartı alırken yıllık ücreti yok dendi. Hadi yıllık ücret geldi ise bana niye haber verilmiyor? Halen sisteminizde işte üniversite kartının yıllık ücreti yok gözüküyor. Alınan paranın geri tarafıma iade edilmesini istiyorum. En kısa zamanda işlemimin gerçekleşmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  15:30

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi