08 Nisan 2016

İş Bankası Kredi Kartı Aidat Ücreti!

İş Bankası kredi kartı kullanıcısıyım. Kredi kartını alırken kesinlikle hiçbir kesinti, aidat ücreti alınmayacağı sözü bana şifahen iletildi. 23 Mart tarihinde tarafımdan kredi kartı ücreti kesildiğini fark ettim. Telefon şubesini arayarak ücretin iptal edilmesi talebimi ilettim.

Müşteri temsilcisi talebimi ilettiğini 1 hafta içerisinde dönüş yapılacağını belirtti. Ancak aradan 3 saat geçmeden mail geldi ve bir sürü geçerliliği olmayan gerekçeyle aidat almak zorunda olduklarını bildirdiler.

Ben İş Bankası'nın herhangi bir çalışanının verdiği sözün senet olduğunu düşünmüştüm, yanılmışım! Kredi kartı aidatının iade edilmesini, aksi takdirde önce kredi kartımı iptal edeceğimi ve sonrasında kanuni haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Koksal 111 Okunma

Cevaplar

  • Koksal 12 Nisan 2016

    Henüz iletişim kurulmadı.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Nisan 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön