İş Bankası Kredi Kartı Aidat Kesintisi!

Yunus Emre Y. |

Ben üniversite öğrencisiyim ve İş Bankasından İşte Üniversiteli kredi kartı aldım. Alırken Kart aidatı veya kart ücretinin olmadığı bilgisi verilmişti. Geçenlerde ekstremi kontrol ettiğimde 20 TL kart aidatı kesintisi olduğunu gördüm. İlgili kesintinin geri kartıma aktarılmasını istiyorum. Aksi halde kartımı iptal ettirip bir daha İş Bankasıyla çalışmayı düşünmem. Daha öğrenciyken böyle kesinti yapılacaksa ileride neler olur bilemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre Y.
  18 Mayıs
  16:14

  Kusura bakmayın müşteri hizmetleriniz kem küm ederek konuşuyor. Sadece çağrıyı kapatmak işlerine geliyor. 300 tl limitli kart için bu kesinti yapılacaksa kullanmanın hiç gereği. Bana kopyala yapıştır mailler iletmeyin, arayıp bilgi vermek ne kadar zor ?

 • 18 Mayıs
  13:24

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi