04 Temmuz 2015

İş Bankası Kredi Kartı Aidat Bedeli!

Yaklaşık 1 haftadır telefon ile ve şube ile görüşüyorum. Sizden ekstre almam neden bu kadar zor oluyor. Tüm kimlik bilgilerimi söyledim hala İş Bankası hesap numaramı, kart numaramı bilmiyorum diye işlem yapmıyorsunuz. Güvenlik nedeniyle dediğiniz işlem aslında çok güvensiz. Sadece uğraştırmak için çıkarttığınız bir şey.

Selahattin 874 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin 06 Temmuz 2015

    İşbankası benimle dalga geçiyor. Önce mail atiyorsunuz posta yolu ile mi mail yolu ile mi istersiniz. Talebinizi belirtin diyorsunuz. arıyorum. Yine başa dönüyoruz. Hesap numaramı kartımı vs. Hiçbişeymi bilmiyorum. Ekstre almak içinde bunları bilmem gerekmiyor.

  • İş Bankası Temsilcisi04 Temmuz 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön