İş Bankası Kredi Kartı 3 Gündür Basımdaymış.

Umut S. |

Üniversiteli Kredi Kartı başvurusu yaptım 11 gün önce. 3, 4 gün önce aradığımda kredi kartı basılmak üzere olduğu söylendi. Bugün aradığımda da kredi kartının basımda olduğu sürendi.
3, 4 gündür basımdaysa kredi kartı elime ne zaman ulaşacak acaba? Şubeye 1 ay sonra falan mı gidecek.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut S.
  06 Kasım
  15:29

  Geçen gün kredi kartımın şubede olduğuna dahil mail aldım. Şubeye gittim kredi kartının orada olmadığı söylendi. Sonrasında 2 gün geçti ve aradığımda hala olmadığını söylediler. Sizden bilgi almak istiyorum. Kredi kartımın nerede olduğunu ve ne zaman elime geçebileceği hakkında.
  Tc: 31027277762 Umut Savcı

 • Umut S.
  06 Kasım
  14:49

  Kredi Kartımın Şubede olduğuna dahil bir mail aldım. Ve şubeye gittiğimde kredi kartımın bulunamadığı söylendi. Şimdi ne yapmam gerekiyor? Tekrar 2 hafta mı bekleyeceğim. Müşteri hizmetleriyle de görüştüm bilgi vermediler!

 • Umut S.
  04 Kasım
  17:22

  Kredi Kartımın Şubede olduğuna dahil bir mail aldım. Ve şubeye gittiğimde kredi kartımın bulunamadığı söylendi.
  Şimdi ne yapmam gerekiyor? Tekrar 2 hafta mı bekleyeceğim. Müşteri hizmetleriyle de görüştüm bilgi vermediler!

 • 30 Ekim
  15:42

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi