İş Bankası Kredi Kart Yasal - İdari Takip!

Azra N. |

2010 da aldığım İş'te Üniversiteli kredi kartımın 2014 Haziran ayında yurt dışına borcunu kapatarak çıktım, 3 ay yurt dışında olmam sebebi ile aileme kalan borç bilgisi aktarılamadığı için kalmış olan cüzi miktarlık borç ödenememiştir, eylül ayında döndükten sonra, yaptığım bir alışveriş esnasında kartın kapalı olduğunu öğrendim, ATM den borç yatıracakken kartıma el koydu, müşteri temsilciliğine ulaştığımda kartın kanuni takipte olduğunu öğrendim, işlemiş olan faizle total olan 147 TL genel borcumu kapattım. 2 hafta sonra posta ile kanuni takip kararı elime ulaştı, bankaya bunu bildirmiş ve personel bu durumun KKB puanıma etki etmeyeceğini söylemiş olmasına rağmen KKB ye bu durum yansımıştır.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  16:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi