İş Bankası Kredi Kart Ücreti Kesti.

Ali Haluk Ş. |

Benim İş Bankasından, hiç bir suretle maximum kart talebim olmadan ve hiçbir sözleşme imzalamadan tarafıma üyelik ücretinin olmadığını söyleyip ayrıcalıklarından bahsederek kredi kartı gönderildi. En son ekstreme kart ücreti yansıtılmıştır. Bankayla iletişime geçtim Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinde, kart hizmeti sunulurken hangi ücretlerin alınacağı açıkça belirtilmiştir. Bu durumda kanuni düzenlemenin de kabul etmiş olduğu üzere itiraz etmiş olduğunuz ücret
aramızdaki sözleşmeye dayanılarak tarafınızdan talep edilmektedir maili geldi. Ben böyle bir sözleşme imzalamadım. Ödediğim kart ücretinin tarafıma iade edilmesini rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  16:57

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi