03 Eylül 2013

İş Bankası Kredi Kart Limitini Artırmıyor!

27 Ağustos 2013'te 1.500 Türk Lirası limit talep ettim iki güne onaylandı ancak görünürde bir şey yok müşteri hizmetleri bekleyelim diyor. Bıktım aramaktan neyi bekliyorsak en fazla bir haftaya görünür dediler, görünmedi.

Lazım olduğunda kullanamayacaksan neden varsın İş Bankası? Ben sakızı bile senin verdiğin kartla almaya çalışırken bu yaptığın beklentimi boşa çıkarttı. En memnun olduğum bankanın bana böyle oyunlarla bekletmesi hiç hoş değil. Yapılmayacaksa kartımın iptal edilmesini talep ve arz ederim.

Halil 89 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön