İş Bankası Kredi Kart Limiti!

Seçkin K. |

1 ay kadar oldu-olmadı. İşte Üniversiteli kartım var, limiti: 300tl. Her ay borç yatırdığım şubedeki beyfendi: "Sayın(!) müşterimiz, isterseniz artık bu üniversteli kartı yerine Kızılay şubesine gidin, bunu maximum karta çevirsinler. çünkü kullandığınız kartın limiti düşük. " dedi. Eh tamam deyip gittim. Kızılay şubesindeki bir bayanla konuştum falan filan, yazdım bir dilekçe, limit olarak da 1000tl istedim.

Kart mart gelmedi hiç. Bi arayım dedim, gelen cevap: "Eee. . Beyfendi başvurunuz reddedilmiştir. " Sebep? "Eee bunu benim bilmem mümkün değil". Ne şimdi bu! Övünmek için söylemiyorum 2000 tl den fazla gelirim olduğu halde 300 tl limitli kart kullandırtıyorlar. Ve hizmet bedeli de alıyorlar!

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seçkin K.
  26 Mart
  12:08

  evet bu standart mesajı yolladığınız binlerce mağdur müşteriniz gibi ben de bekliyorum "en kısa sürede" dönüş yapmanızı. bu hafta içi dönüş yapılmazsa kartı kapattırıp kafamı dinleyeceğim. bir kaç bankadan 1.500-2000tl limitli kart teklifi almışken bankanızla hiç uğraşamayacağım. yakın çevremdeki kişi-kurum, kuruluş ne varsa bankanız aleyhine bilgilendirme yapacağımdan şüpheniz olmasın. cevapları kopyala-yapıştır yapmanızdan belli sanırım vizyon ve misyonunuz.

 • 23 Mart
  14:37

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi