İş Bankası Kredi Kart Bilgilerine Ulaşılamıyor Uyarısı Alıyorum!

Cemil A. |

Kart bilgilerinize şu anda ulaşılamamaktadır. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz. Neredeyse sıkça rastladığım sorun. Kart aidatı kes, hesap işletim ücreti kes, havale, eft ücreti kes ama böyle sorunlar yaşa. Artık İş Bankası benim için bitmiştir en kısa zamanda kredi kartı ve hesap kartımı kapatıyorum.

Kart aidatı yüzünden sorun yaşadım. Kartımda para var nede olsa diyerek yemeğe gidiyorum karttan para çektirmeye çalışıyorum ne öğreneyim İş Bankası sağolsun para varken hemen kart aidatı yada hesap işlem ücreti kesiyor.

Etiketler :

İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  16:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi